KLASİK İTALYA
“MİLANO (1) - VENEDİK (1) - FLORANSA (2) - ROMA (3)“

Hareket tarihi:

GÜN 1 İSTANBUL - BERGAMO - MİLANO
Uçuş bilgileri: Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket ediyoruz. Milano’ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La galleria ve dünyaca ünlü moda markaların bulunduğu lüks cadde ve sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
   
GÜN 2 MİLANO - VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket ediyoruz. Güzergâhımız üzerinde düzenlenecek olan Verona-Sirmione turunda;Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Julietin evi, Kuzey İtalya'daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Sirmione görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e varışın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
   
GÜN 3 VENEDİK - FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa’ya varışımızı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
   
GÜN 4 FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından Pisa, Siena ve San Gimignano turu için otelimizde hareket. Siena'da göreceğimiz yerler arasında, Duomo Katedrali, Piazza del Campo, La Ragnosa Kulesi, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokakları bulunmaktadır.
Siena gezisi ardından Pisa'ya hareket Pisa Kulesi, Katedral ile Vaftizhane’nin bulunduğu Miracolo meydanı gezileri ardından UNESCO dünya mirası listesinde bulunan San Gimignano şehirleri gezilecektir. Turumuzun ardından otelimize dönüş Geceleme otelimizde.
   
GÜN 5 FLORANSA - ROMA
Sabah kahvaltısının ardından Roma'ya hareket ediyoruz. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu. Turumuzda Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
   
GÜN 6 ROMA
Sabah erken kahvaltısının ardından Napoli &Pompei gezisi için otelimizden hareket. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği çamur ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış gibi gözüken insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya'nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele transfer.Geceleme otelimizde.
   
GÜN 7 ROMA
Sabah kahvaltısının ardından Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turu. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde alışveriş imkanı. Tur sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
   
GÜN 8 ROMA - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının ile uçuş.

Uçuş bilgilerimiz:

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

·Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)- Bergamo (BGY) ve Roma(FCO)-İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
· Vaporetto ücreti
· Şehir vergileri
· 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
. 7 akşam yemeği
· Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
· Tüm şehirler arası transferler
· Panoramik Roma, Floransa, Venedik ve Milano şehir turları
. Programda belirtilen tüm turlar
· Ekstra turlarda alınacak olan Lokal rehberler
· Ekstra turlarda otobüs için ödenecek check point ücretleri
· Ekstra tur başına şoföre bahşişler
. Otobüs Park ücretleri
· Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
· Milano 1 gün –Venedik 1 gün –floransa 1 gün ve Roma 1 gün otobüs check point ücretleri
· Milano-Venedik-Floransa ve Roma şehir turlarında alınacak olan Lokal rehberler
· Zorunlu seyahat sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

·Havalimanı vergileri
· Rehber ve şoföre toplanacak olan bahşişler
· Vize ücreti (120 Euro)
· Yurt dışı çıkış harcı bedeli
· Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
· Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
   Hoteller
  3 ve 4* Oteller
Roma 4* Princess vb (merkeze 10 – 15 km) ( Veya benzeri )
Floransa Byron vb. (Montecatini Bolgesi) ( Veya benzeri )
Venedik Holiday ınn vb.  ( Treviso, Padova bölgeleri) ( Veya benzeri )
Milano 4* Hotel San siro (merkeze 10 – 15 km)  ( Veya benzeri )
   
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:    
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |