Niğde Hareketli Akdeniz- Ege Turu
 7 Gece 8 Gün - 6 gece Hotel Konaklaması

Hareket Tarihi : 
 

Gün 1

Niğde > Antalya

Saat 23.30 'da Acentamızın önünde buluşmamızın ardından, saat 00.00' de gece yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz 512 km dir ve 6 saat sürecektir. Yol üzeri çay ve kahvaltı molamız mevcuttur.

 
   
Gün 2

Aspendos – Düden Şelalesi – Kaleiçi

Otobüsümüz bizleri eski bir antik kent olan, Türklerin ilk bölgeye geldiklerinde yöredeki tarihi kalıntıları Saba Melikesi Belkıs ın ülkesine benzettiklerinden dolayı ; “Belkıs” ismini verdikleri ASPENDOS a götürüyor. Buradaki tiyatronun gezilip anlatılmasından sonrasında ki durağımız Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Öğle yemeği ve fotoğraf çekimleri molasının ardından,Antalya Kaleiçi gezimizi yapar otele giriş yaparız. Antalya'da: Hadrian Kapısı, Saat Kulesi, Yivli Minare, Kaleiçi ve Yat Limanı'nın gezilmesi programımızdadır.


Sabah Kahvaltısı: Güzergah üzeri - Tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Antalya  Hotel
 
   
Gün 3

Kaş - (Kekova Tekne Turu)- Fethiye

Kaş'a ulaşmadan önce Kekova tekne turumuz günümüzün aktivitesidir.KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ ulaşıyoruz . Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz . Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu , Tersane koyu , Hamidiye koyu , yolu olmayan SİMENA KÖYÜ , KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR. Üçağızdan otobüsümüze binip,Kaş'a geliyoruz. Kaş'da yapacağımız geziler sonrası Fethiye otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Antalya Oteli
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Fethiye Oteli

 
   
Gün 4

Fethiye – Kayaköy - Ölüdeniz

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle; temiz dağ havasını içimize çektikten sonra bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağ' ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine götürüyor. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz de mavi suların keyfini çıkarttıktan sonra Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000' e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş,hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz.Sonrasında Saklıkent Milli Parkı'na geçiyoruz. Sonrasında Fethiye otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Fethiye Oteli
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Fethiye Oteli
 

   
Gün 5

Dalyan turu > Marmaris > Bozburun

Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS’un hüzün dolu hikayesini rehberimizden dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Devamında Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarinı görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz ( 3 . tekne turu ). Dalyandan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Fotoğraflarımızı çekerek kısa süren yolculuğumuzun sonrasında Marmaris' teki otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Fethiye Oteli
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Bozburun Hotel
 

   
Gün 6

Bozburun

Bozburun'da geçireceğimiz bu günümüzü serbest bırakıyoruz. Dileyenler plajda vakit geçirebilir,tekne turuna katılabilirler.Rehberimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.Geceleme ve akşam yemeği Bozburun otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Bozburun Oteli
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Bozburun Hotel
 

   
Gün 7

Bozburun - Marmaris - Kuşadası > Selçuk

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Marmaris'e doğru yola koyuluyoruz.Marmaris'de vereceğimiz serbest zaman sonrası belirlenen saatte aracımızda yerlerimizi alıyoruz ve Kuşadası'na doru yola çıkıyoruz. Kuşadası çarşısı,Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı görülecek yerler arasındadır. Ardından Selçuk'da bulunan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Bozburun Oteli
Öğle Yemeği: Marmaris
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Selçuk Hotel
 

   
Gün 8

Selçuk – Selçuk Kalesi - Şirince -  Niğde

Bu sabah kahvaltı sonrası Selçuk Kalesi gezimizi yapıyoruz. 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları , meyve Şarapları ile ünlü Şirince'ye doğru devam ediyoruz. Eski adlarından biri çirkince olan bu şirin Rum köyünün sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıyor ve meşhur meyve şaraplarından tatma ve alma şansına sahip oluyoruz. Gezimizin sonunda Niğde'ye olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Selçuk Oteli
Öğle Yemeği: Extra

 

   

FİYATA Dahil olan hizmetler:

• Otobüsle ulaşım
• Profesyonel  rehberlik hizmeti
• Hotellerde 6 gece yarım pansiyon konaklama
• 7 Sabah kahvaltı
• 6 Akşam yemeği
• Seyahat sigortası
• Kekova ve Dalyan tekne turları

 

FİYATA Dahil olmayan hizmetler:

• Öğle yemekleri
• Yemeklerde alınan içecekler
• Tüm özel harcamalar
• Müze ve örenyeri giriş ücretleri
• Şoför ve rehber bahşişleri

 
  İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 30 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 35 TL

Genel Uyarı: 
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
 
   
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:

 

 
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |