Niğde Hareketli Doğu Karadeniz Yaylalar Turu

Hareket Tarihi :   5 TEMMUZ 2019  ve  26 TEMMUZ 2019

GÜN 1

Gece 23:30' da Osman Bey oteli önünde buluşmamızın ardından 00:00'da ( gece 12:00 ) hareket ediyor ve gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 
   
GÜN 2

Amasya - Samsun
Sabah saatlerinde Amasya'ya geliyoruz ve kahvaltımızı aldıktan sonra II. Beyazıd Külliyesi ve cami,Yalı Boyu Mahallesi,Yeşilırmak boyunca Amasya merkezi görüyoruz.Sonrasında Samsun'a doğru yola çıkıyoruz.Samsun'da alacağımız öğle yemeği sonrası Samsun Meydanında bulunan ATATÜRK Heykeli,GaziMüzesi,doğu park alanı içinde yer alan Bandırma Vapuru gezilerinin ardından dinlenmek ve akşam yemeğini almak üzere Samsun otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Amasya Merkez
Öğle Yemeği: Samsun merkez
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Samsun  Hotel
 

   
GÜN 3

Samsun – Ordu - Giresun
Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Ordu'ya hareket ediyoruz.Ordu'nun sembolü Boztepe'ye çıkıyoruz.Buradaki serbest zaman sonrası Giresun'a hareket edeceğiz.Giresun Kalesi ve merkez gezisinin ardından dinlenmek üzere Giresun otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Samsun Otel
Öğle Yemeği: Giresun
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Giresun Hotel

 
   
GÜN 4

Trabzon – Uzungöl
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz.İlk durağımız Trabzon.Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü gezilerini tamamlayıp Uzungöl'e hareket ediyoruz.Göl etrafında gezimizi tamamlayıp otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Giresun Otel
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Sürmene Hotel
 

   
GÜN 5

Uzungöl – Hopa – Borçka – Karagöl – Artvin -
Otelimizde kahvaltımızı alıp Arhavi,Hopa üzerinden Cankurtaran Geçidi'ne varıyoruz.Vereceğimiz fotoğraf molası sonrası 1500m rakımlı Karagöl’e ulaşıyoruz.Eşsiz manzarası olan Göl çevresinde yapacağımız gezintiler sonrası Artvin'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre girerken Artvin Kalesini göreceğiz. Merkezde yapacağımız kısa gezintiden sonra Türkiye'nin en büyük Atatürk heykelinin olduğu Atatepe'ye çıkacağız. Gezilerimizin ardından Ayder Yaylası'na hareket ediyor ve dinlenmek ve akşam yemeğini almak üzere otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Sürmene Otel
Öğle Yemeği:
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Ayder  Otel
 

   
GÜN 6

Ayder Yaylası – Sürmene – Çay Fabrikası - Zigana
Sabah otelde kahvaltımızı alıyor Hala Deresi’nin yanındaki tarihi Osmanlı Taş köprülerinden Mikron veya Kale Köprüsünde fotoğraf molası da vererek Kaçkar Dağları’nın en güzel noktasından biri olan Ayder Yaylasında keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gelin Düveni Şelalesi ve diğer şelaleleri görüyoruz.Öğle yemeğini Fırtına Deresi kenarında alıyoruz.Dileyenler için Zilkale ve Şenyuva Köyüne extra gezi yapabilir.Burada ki gezilerimizi sonlandırıp Sürmene'de bulunan Çay Fabrikasını ve Sürmene bıçağının yapıldığı atölyeyi görüyoruz. Geziler sonunda otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Ayder Otel
Öğle Yemeği: Fırtına Deresi
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Maçka  Hotel
 

   
GÜN 7

Altındere Milli Parkı – Sümela Manastırı - Niğde
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Yeşil' in her türlü tonunu burada göreceğiz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırını ziyaret edeceğiz. Gezilerimizin sonunda belirlenen saatte bölgeden ayrılıp Niğde'ye olan dönüş yolculuğumuza geçeceğiz.

Sabah Kahvaltısı: Maçka Otel
Öğle Yemeği:


 

   

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklama

 • 45 – 50 kişilik otobüsle ulaşım

 • Açık büfe 5 sabah kahvaltısı

 • Açık büfe yada set menü 5 akşam yemeği

 • Profesyonel rehberlik hizmeti

 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Araç içi ikramlar


 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Öğle yemekleri

 • Yemeklerde alınan tüm içecekler

 • Tüm özel harcamalar ve otel extraları

 • Extra belirtilen turlar

 • Müze ve ören yeri girişleri

(Müze ve ören yerleri giriş ücreti ( Müze kartı ücreti 70 TL. olup alacağınız müze kartla 1 yıl boyunca tüm Türkiye de ki müze ören yerlerini gezebilirsiniz. Öğretmen - Öğrenci 30 TL. 18 yaş altı & 65 yaş üstü ücretsiz.)
 

 


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
 Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 25 TL

.
Genel Uyarı:
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

BİLGİLENDİRME :

 

   
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı: 1,375 TL.  
Tek kişilik oda farkı: 450 TL.  
Üç kişilik odada kişi başı: 1,325 TL.  
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk: ücretsiz  
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk: ücretsiz  
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk 975 TL.  
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com |