Paris: DİSNEYLAND !

GÜN 1 İstanbul > Paris > Disneyland
Kayseri havalimanından Paris'e uçuyoruz. Havalimanı – otel transfer işlemleriniz, tamamlanıyor. Disneyland’in keyfini çıkarmaya başlıyoruz. Oteliniz, eğlence parkının içerisinde yer alıyor. Disneyland, birbirinden farklı ve değişik etkinlikleri kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir yer. İlk gününüzü, birinci parkta geçirmenizi ve Euro Disneyland içerisinde eğlenmenizi tavsiye ederiz. Burada, parkın size sunduğu tüm etkinlikleri inceleyebilir, ertesi gün için plan yapabilir ve keyifli bir yürüyüşü lezzetli bir akşam yemeği ile sonlandırabilirsiniz.
   
GÜN 2 Disneyland
Eğlence başlıyor! Bugünü ikinci parkta geçirmenizi öneriyoruz. İkinci park içerisinde, Disney MGM Studios ve Walt Disney Studios yer alıyor. MGM Studios, sizi filmlerin büyüleyici dünyasına davet ediyor. Walt Disney Studios ise kelimenin tam anlamıyla masallardan fırlamış bir yer. Tüm masal kahramanları ile birebir tanışabilir, fotoğraf çektirebilir ve çocuklara uygun sayısız etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. İkinci günün akşamında, efsanevi hava fişek gösterisini izlemeyi unutmayın! Bu gösterinin namı, dünya çapında biliniyor.
   
GÜN 3 Disneyland
Üçüncü gün için en uygun seçenek, parkın eğlence bölgesi. Bu bölgede Festival Disney ve Disney Village yer alıyor. Disney Village, bir alışveriş, yemek ve eğlence merkezi. Gününüzü alışveriş yaparak geçirebilir, ikonik restoranlarda karnınızı doyurabilir ve bir balon seyahati yapabilirsiniz. Gaumont Cinemas’da IMAX deneyimi yaşamayı ve NEX Fun içerisinde bowling oynamayı da unutmayın! Öğle yemeğini ise, King Ludwig's Castle içinde yemenizi tavsiye ederiz. Çocuklara özel tasarlanan bu restoran, masal kahramanlarını Avrupa mutfağı ile buluşturuyor.
   
GÜN 4 PARİS
Kahvaltıdan sonra Paris şehir gezisine devam ediyoruz;Sabah ilk durağımız Seine Nehri içerisinde bulunan ve İle de Cité denilen küçük bir adacık üzerine kurulmuş gotik mimarisinin en önemlilerinden biri olan Notre Dame kilisesi,ardından Fransa krallarının ilk sarayı ve şu anda müzesi ile ünlü Louvre gezildikten sonra, muhteşem mimarisi ile Opera binasını dışarıdan inceliyor ve kısa bir serbest zaman veriyoruz. Bu sürede Opera binasının hemen çevresinde,18.yy entellektüellerinin ve yazarlarının müdavimi  olan “ Café de la Paix” gibi cafélerde soluklanmak mümkün. Bu gezimizin ardından günü bir dönem Paris bohem hayatının merkezi Monmartre yani “ Ressamlar Tepesi” ni ve kutsal kalp kilisesi yani Sacré Coeure de görülüp otele dönüş.
   
GÜN 5 Disneyland > Paris > İstanbul
Uçuş saatimize göre serbest zaman ve ardından havalimanına transfer oluyoruz. Akabında Kayseri'ye doğru uçuş.
   
   
   
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:    
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |