ÇANAKKALE TURU
1 Gece Hotel Konaklamalı

Hareket Tarihi:
 

Gün 1

Bu akşam saat 19:00'da acentamızın önünde toplanıyoruz. Araç içi ikramlarımızla ve molalarımızla gece yolculuğumuza saat 19:30'da başlıyoruz.
 

   
Gün 2

Sabah saatlerinde Çanakkale'ye ulaşıyoruz.İlk önce otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, aracımızda yerlerimizi alarak feribot iskelesine doğru hareket ediyoruz.Eşsiz manzaraya sahip Çanakkale Boğazı’ndan geçerek feribot ile Çanakkale Eceabat' a geliyoruz. Tüm gün yapacağımız Çanakkale Şehitliği turunuza başıyoruz. Kilitbahir Kalesi - Namazgah Tabyası ve Deniz Müzesi - Rumeli Mecidiye Tabyası Gezintisi ve Seyit Onbaşı Ziyareti - Büyük Anatafartalar Köyü - Anzac Koyu ve Arıburnu Gezintisi - Mehmetciğe Saygı Anıtı - Kanlısırt Avustralya Anıtı - Kırmızı Sırt Tünel ve Siperler İncilemesi - 57. Alay Şehitliği Ziyareti - Conkbayırı Yeni Zelanda ve Atatürk Anıtı Gezintisi ve Anafartalar Ovasını Kuşbakışı Gözetleme - İkiz Koyu - Ertuğrul Koyu Yahya Çavuş Şehitliği - Seddülbahir Köyü - Çanakkale Şehitler Abidesi - Şahindere Sargı Yeri Şehitliği göreceğimiz yerler arasında. Şehitlik turumuzu tamamladıktan sonra dinlenmek ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.

 
   
Gün 3

Bu sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,Çanakkale'nin merkezine yapacağımız tura Cumhuriyet Meydanı ile başlıyoruz. Çanakkale şehrimizin ana merkezi olan meydanda 1915 Savaş yıllarından günümüze kalan orijinal savaş topları ve Çanakkale’yi simgeleyen eserler bulunmakta. Cumhuriyet Meydanı’ndan Aynalı Çarşı‘ya doğru hareket ediyoruz. Türkülere konu olmuş tarihi Aynalı Çarşı gezisi gerçekleştiriyoruz. Aynalı Çarşı sonrası Çimenlik Kalesi‘ne hareket ediyoruz. Şehre ilk ismini veren ve 2015 yılında restore edilen Kale-i Sultaniye ve limanında bulunan Nusret Mayın Gemisi Maket Müzesi ziyaretleri yapıyoruz. Ziyaretlerimiz sonrası tarihi Han Sokağı‘ndan Çanakkale Saat Kulesi‘ne ulaşıyoruz. Saat kulesi hakkında bilgiler aldıktan sonra kordonda yer alan Truva Atı’na hareket ediyoruz. Truva Atı ve yanındaki küçük minyatür parkta geçireceğimiz zaman sonrası öğle yemeğimizi de alıp, Niğde'ye olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 
   
Ücrete Dahil Hizmetler :
 • 45-50 kişilik lüks araçla ulaşım

 • Çanakkale otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama

 • Profesyonel rehberlik hizmeti

 • 2 sabah kahvaltısı

 • 1 akşam yemeği

 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Araç içi ikramlar

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler ;
 • Öğle yemekleri

 • Tüm özel harcamalar

 • Otel extraları

 • Tüm yemeklerde alınan tüm içecekler


 

 

   
 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
 Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 25 TL

.
Genel Uyarı:
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
 
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:    
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |