BURSA - ÇANAKKALE TURU
Hareket Tarihi :
 

20 Nisan

Akşam saat 19:00'da acentamızın önünde toplanıyoruz.19:30 hareket saatimiz.19:30'dur.
Araç içi ikramlarla ve gece vereceğimiz molalarla Bursa'ya doğru yola çıkıyoruz.

 
   
21 Nisan

Bursa-Tophane Tepesi-Ulucami-Kozahan-Yeşil Türbe-İnkaya Çınarı-Cumalıkızık Köyü

Bursa iline geldiğimizde kahvaltımızı alıyoruz.Sonrasında ilk durağımız Tophane Tepesi.Tophane Tepesinden panoramik Bursa seyri, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri,Bursa Ulucamii ve Yıldırım Beyazıt' ın oğlu Sultan Mehmet Çelebi tarafından 1421 yılında yaptırılan, mimarı Hacı İvaz Paşa olan ve Bursa' nın sembolü haline gelen Yeşil Türbe, Tarihi Koza Han' da alışveriş için serbest zaman sonunda, Çekirge Uludağ yolu üzerindeki İnkaya köyünde bulunan Türkiye' nin en büyük ağaçları arasında sayılan İnkaya Çınarı göreceğimiz yerler arasında. Çınar'ın altında çaylarımızı yudumlarken dinlenme fırsatı bulacağız. Orijinal dokusunu yitirmeyen otantik evleri ve köy havasını koruyan Cumalıkızık mahallesine gezinin ardından akşam yemeği ve konaklama için Bursa hotelimize geçiyoruz.

 
   
22 Nisan

Çanakkale- Çanakkale Şehitliği-Kilitbahir Kalesi-Büyük Anafartalar Koyu-Anzac Koyu-57. Alay Anıtı- Abide

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrasında Çanakkale'ye doğru yola çıkıyoruz.Çanakkale'de bulunan feribot iskelesine gidiyoruz.Eşsiz manzaraya sahip Çanakkale Boğazı’ndan geçerek feribot ile Çanakkale Eceabat' a geliyoruz. Şehitlik ve savaş alanları gezimize başlıyoruz. Kilitbahir Kalesi - Namazgah Tabyası ve Deniz Müzesi - Rumeli Mecidiye Tabyası Gezintisi ve Seyit Onbaşı Ziyareti - Büyük Anatafartalar Köyü - Anzac Koyu ve Arıburnu Gezintisi - Mehmetciğe Saygı Anıtı - Kanlısırt Avustralya Anıtı - Kırmızı Sırt Tünel ve Siperler İncilemesi - 57. Alay Şehitliği Ziyareti - Conkbayırı Yeni Zelanda ve Atatürk Anıtı Gezintisi ve Anafartalar Ovasını Kuşbakışı Gözetleme - İkiz Koyu - Ertuğrul Koyu Yahya Çavuş Şehitliği - Seddülbahir Köyü - Çanakkale Şehitler Abidesi - Şahindere Sargı Yeri Şehitliği .. Şehitlik turumuzun sonunda Çanakkale hotelimize geliyoruz ve akşam yemeği sonrasında dinleniyoruz.

 
   
23 Nisan


Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra Çanakkale merkezini geziyoruz.Aynalı çarşı,Çimenlik Kalesi,Nusret Mayın Gemisi Maket Müzesi,Saat Kulesi,Truva Atı göreceğimiz yerler arasında.Öğle yemeğinin ardından, Niğde'ye olan dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

 
   
Ücrete Dahil Hizmetler :
 • 45-50 kişilik lüks araçla ulaşım

 • 2 gece yarım pansiyon konaklama

 • Profesyonel rehberlik hizmeti

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 2 akşam yemeği

 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Araç içi ikramlar

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler ;
 • Öğle yemekleri

 • Tüm özel harcamalar

 • Otel extraları

 • Tüm yemeklerde alınan tüm içecekler


 

 
   
 

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 30 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 35 TL.

Genel Uyarı:
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

 
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:    
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |