Beypazarı – Göynük - Taraklı- Abant Gölü – Yedigöller
Hareket Tarihi :
 

GÜN 1

Bu gece saat 00.30'da acentamızın önünde toplanıyoruz.Hareket saatimiz 01:00'dir.
Gece yolculuğumuza Aksaray,Gölbaşı istikametinde devam edeceğiz.

 
GÜN 2

Beypazarı – Hıdırlık Tepesi – Nallıhan Kuş Cenneti – Göynük - Taraklı – Abant Gölü - Bolu

Sabahın erken saatlerinde Ankara'nın ilçesi olan Beypazarı' na geliyoruz.Sabah kahvaltımızı alıyor hemen turumumuza başlıyoruz.Hıdırlık Tepesi adı verilen ve ilçeyi paranomik olarak eski ve yeni yerleşimi bir arada görebileceğimiz yüksekçe bir tepeye çıkıyoruz.Burada çok kısa çay molası verdikten sonra, İmaret Meydanı adı verilen, Beypazarına özgü çeşitli el sanatlarının olduğu dükkanlardan alış veriş yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Sokaklarında gezerken doğasını,Osmanlı Evlerini,tarihi konaklarını göreceğiz.150 yıllık konak içinde Osmanlı döneminden kalan tarihi eserlerin sergilendiği Tarih Müzesini de ziyaret ediyor ve aracımıza binerek Beypazarı'na 30km.uzaklıktaki Nallıhan Kuş cennetine gidiyoruz. Gökkuşağını andıran rengarenk tepeler ve sanki özel olarak dizayn edilmiş yeşilliği ile insanları adeta büyüleyen Kuş Cenneti'nde fotograf molası verdikten sonra, Bolu iline bağlı Göynük'e varıyoruz. Osmanlı tarzı iki katlı cumbalı evleri,Arnavut kaldırımlı dar sokakları ile bu sevimli ilçenin sokaklarında gezip,Sakarya'nın çok şirin ilçesi olan Taraklı'ya ulaşıyoruz. Osmanlı döneminde Bizanslılardan alınan ve Osmanlı Beyliğine katılan ilçede öğle yemeğimizi alıyor ve gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Eski bir Osmanlı geleneği ile, Taraklı Osmanlı Beyliğine katıldıktan sonra bu kasabaya bir çınar ağacı dikiliyor. 7 asırlık bu çınar ağacını görüyor ve Mimar Sinan'ın çizimini yaptığı Yunus Paşa Camii' yi inceliyoruz. Taraklı'nın sokaklarında vakit geçirirken üç asırlık evlerin tarihle bütünleştiğine şahit olacaksınız. Taraklı turumuzu sona erdirip güzergahımızı Abant Gölü'ne çeviriyoruz. Doğa harikası olan gölün etrafında geziler yapabilir,fotoğraf çekebilir,at binebilirsiniz. Gölün etrafında verilen serbest zamanın bitiminde dinlenmek üzere Bolu otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Beypazarı
Öğle Yemeği:
Taraklı
Akşam Yemeği:
Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Bolu ......... Oteli

 
GÜN 3

Bolu - Gölcük Gölü - Yedigöller Milli Parkı - Niğde

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ilk olarak yapay bir göl olan Gölcük'e varıyoruz. Eşsiz bitki örtüsüne sahip Gölcük'de vereceğimiz serbest zamandan sonra güzergahımızı Yedigöller Milli Parkına çeviriyoruz. Yedigöller de alacağımız öğle yemeğinin ardından bu bölgeye ismini veren 7 adet gölü görüyoruz.Doğa yürüyüşleri yapacağımız bölgede yeşilin her tonuna tanık olacaksınız. Dilek çeşmesinin suyundan içip, onlarca ahşap köprülerden geçiyoruz. Anıt çam ağacı ve Pisagor ağacının da içinde olduğu yüzlerce ağaçlarla kaplı patika yollardan keyifli bir gezi yapıyoruz.Turumuzu tamamlayıp akşam saatlerinde Niğde'ye olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Bolu Hoteli
Öğle Yemeği:
Yedigöller
Akşam Yemeği:
Extra

 
   
   
Fiyata Dahil Olan Ücretler :
 • Otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Araç içi ikramlar
 • Açık Büfe veya Set Menü 2 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
 • Müze ve örenyeri girişleri
 • (Müze ve ören yerleri giriş ücreti ( Müze kartı ücreti 40 tl olup alacağınız müze kartla 1 yıl boyunca tüm Türkiye de ki müze ören yerlerini gezebilirsiniz. Öğretmen - Öğrenci 15 tl. 18 yaş altı & 65 yaş üstü ücretsiz.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınan tüm içecekler
 • Tüm özel harcamalar
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar
 • Rehber ve Şoför bahşişleri
 
 

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 25 TL.

Genel Uyarı:
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
 

   
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:

 

 
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |