Benelux
 PARİS - BRUGGE – BRÜKSEL - AMSTERDAM
7 gece – 8 gün
Hareket tarihleri:  

GÜN 1 KAYSERİ - İSTANBUL – PARİS
Osmanbey oteli önünde buluşmamız gece saat Otabüsümüzün kalkış saati gece saat

Sabah Kayseri Havalimanı dışhatlardan Atlasjet Havayollarının 06:40 uçağı ile Paris’e uçuyor ve öğleye doğru varıyoruz.Alanda bekleyen aracımızla buluşmanın ardından Paris’de şehir turumuza Tracadero Meydanı’ndan başlıyoruz.Burada Deniz ve Tarih Müzesi Palais de Chaillot,Eyfel’i en iyi fotoğraflıyacağımız bir yer burası,ardından Eyfel Kulesi’ne geçiyor ve isteyen misafirlerin kuleye çıkması için serbest zaman veriyoruz. Bu zamanın sonunda buluşarak Seine nehri üzerinde tekne gezisi yapıyoruz. Bu gezimizi de tamamlayıp Napoléon’un anıt mezarı önünde fotoğraf molası veriyoruz. Concorde Köprüsi üzerinden geçerek Concorde Meydanı yönünden Champ Elysée’den otobüsle panoramik bir geçiçle Zafer Takın’ı ( Arc de Triomphe ) görüyor ve otelimize geçiyoruz.
Serbest zaman.
   
GÜN 2  PARİS
Kahvaltıdan sonra Paris şehir gezisine devam ediyoruz;Sabah ilk durağımız Seine Nehri içerisinde bulunan ve İle de Cité denilen küçük bir adacık üzerine kurulmuş gotik mimarisinin en önemlilerinden biri olan Notre Dame kilisesi,ardından Fransa krallarının ilk sarayı ve şu anda müzesi ile ünlü Louvre gezildikten sonra, muhteşem mimarisi ile Opera binasını dışarıdan inceliyor ve kısa bir serbest zaman veriyoruz. Bu sürede Opera binasının hemen çevresinde,18.yy entellektüellerinin ve yazarlarının müdavimi olan “ Café de la Paix” gibi cafélerde soluklanmak mümkün. Bu gezimizin ardından günü bir dönem Paris bohem hayatının merkezi Monmartre yani “ Ressamlar Tepesi” ni ve kutsal kalp kilisesi yani Sacré Coeure de görülüp otele dönüş.
Serbest zaman.
   
GÜN 3  PARİS
Kahvaltıdan sonra Arzu edilme durumuna göre Avrupa kıtasının tek Disney parkı Disneyland veya Versaille sarayı ( grup ikiye bölünürse otobüs Versaille’a gider,metro ile Disneyland’a kadar gidilebilir ) ve alış-veriş için serbest zaman ardından otel.
   
GÜN 4  PARİS – BRUGGE – BRUXELLE
Kahvaltıdan sonra 4 saatlik bir yolculukla varacağımız,kanalları,dar sokakları,köprüleri,tarihi yapıları ve meydanları ile kuzeyin Venedik’i olarak bilinen ortaçağın mimari izlerini halen canlı olarak yansıtan, dantel , goblen ve çikolataları ile ünlü Belçika’nın en çok ziyaret edilen Brugge kentini gezip Bruxelle’e geçiyoruz.otele giriş.
   
GÜN 5  BRUXELLE
Kahvaltıdan sonra tam gün Bruxelle ; Atomium, Çin ve Japon evleri, Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle alış-veriş için serbest zaman.
Otele dönüş
   
GÜN 6 BRUXELLE – AMSTERDAM
Kahvaltıdan sonra Amsterdam için hareket;3 saatlik bir yolculuktan sonra Rotterdam-Delft-Den Hague (Lahey)–Schevinegen; ilk olarak Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a varış. Panoramik olarak yapılacak şehir turunda, Euromas kulesi,Eski Liman bölgesi,Holland America binası,Erasmus köprüsü,William köprüsü ve Kübik evler göreceğimiz yerler arasında olacak. Rotterdam sonrası Hollanda’nın en eski şehirlerinden olan seramik ve çömlekleri ile ünlü Delft şehrine geçiliyor. Bu şehirde verilecek serbest zaman ardından ülkenin gizli başkenti olan Lahey (Den Hague) şehrinde; Parlemento binası, Kraliçenin sarayı ve Lahey adalet divanını görüp, ünlü Mestag müzesini ziyaret ediliyor. Dönüş.
yolumuzda kuzey denizi kıyısında bulunan Schevinegen’de fotoğraf molası veriliyor. Grand Holland turunu bitirip Amsterdam’a varış.
Otele yerleşme.
   
GÜN 7 AMSTERDAM
Kahvaltıdan sonra eski bir balıkçı köyü olan ve tipik Hollanda evleri ile şirin bir yer Volendam ve Marken kasabalarını geziyor, yol üzerinde yel değirmenlerini ve denize nasıl set çektiklerini görüyor ve şehir merkezine dönüyoruz. Arzu edilirse kanal tekne gezisi ve kanallar arasında sokaklarda yürüyerek gezinti ve kırmızı fener sokakları son ,Dam Meydanı’nda serbest zaman, sonrası otele dönüş.
   
GÜN 8 AMSTERDAM – İSTANBUL
Uçak saatine göre serbest zaman ve ardından Amsterdam havaalanına transfer ve 14:35 Atlasjet uçağı ile Kayseri'ye uçuş. 22:50 de Kayseri' ye varış.
   
Fiyata Dahil Hizmetler :

4* otellerde Tek veya İki kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama.
Havalimanı Otel - Otel Havalimanı Transferi
Programda belirtilen turlar
Türkçe rehberlik hizmeti
Şehir vergileri
Kayseri – Paris- Amsterdam uçak biletleri
Niğde – Kayseri H.limanı transfer
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Müze girişleri
( Louvre Müzesive Mestag Müzesi))
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler ;

Her türlü otel extraları ve kişisel harcamalar
Vize ücreti ( 120 Euro )
Yurtdışı çıkış vergisi 15 TL.
Programda olmayan ekstra turlar
Öğle ve akşam yemekleri

(Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Schengen vize ücreti(120 Euro)(Geçerli çok girişli Schengen veya yeşil pasaportu olan misafirlerimizin vize almasına gerek yoktur. Geçerli vizesi olan misafirlerimizin vizelerinin çok girişli olması hususuna dikkat etmeleri gerekmektedir)
   
Hoteller:


Uçuş Bilgileri:

 
   
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı:    
Tek kişilik oda farkı:    
Üç kişilik odada kişi başı:    
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk:    
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk:    
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com | | www.seshotel.com |