ŞEKER BAYRAMI TURU
BURSA – ESKİŞEHİR – FRİG VADİSİ TURU
Hareket Tarihi : 05 Haziran 2019
 

GÜN 1

Bu akşam saat 21.30'da acentamızın önünde toplanıyoruz.Hareket saatimiz 22.00'dir. Araç içi ikramlarımız ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz.
 

   
GÜN 2

Bursa – Mudanya – Trilye – Gölyazı

Sabahın erken satlerinde Bursa'ya geldiğimizde ilk olarak kahvaltımızı alıyoruz sonrasında merkez gezimize başlıyoruz.Ulucami,tarihi Kozahan,Yeşil Türbe,Tophane Tepesinden panoramik Bursa seyri, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri ziyareti, Irgandı Köprüsü gezisi sonrası öğle yemeği molası.Bursa ilçelerinden Mudanya'ya yol alıyoruz.Mudanya Mütareke Evi,Halitpaşa Mahallesi de diye bilinen eski Girit Mahallesi gezeceğimiz yerler arasında.Sahil kenarında kısa çay molası sonrası eski Rum Kasabası olarak da bilinen Trilye'ye geliyoruz. Fatih Camii, Taş Mektep, Tabut Ev,Dündar Evi gezileri sonrası buradan ayrılıyor ve Ulubat Gölü kıyısında bir belde olan Gölyazı'ya geliyoruz. Ağlayan Çınar,Aziz Panteleimon Kilisesi,zambak Tepesi'ni görüyoruz.Ada çevresinde verilecek serbest zamanda yürüyüşler yapabilirsiniz.Gezilerimizi tamamlayıp Bursa'da olan otelimize doğru yola koyuluyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Bursa
Öğle Yemeği: Extra
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Bursa Oteli

 
   
GÜN 3

Cumalıkızık - Eskişehir

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Unesco Dünya Miras listesine kabul edilen Bursa'ya bağlı Cumalıkızık Köyü'ne gidiyoruz.Taş döşemeli dar sokaklarda gezerken fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız.Cumalıkızık gezisini tamamlayıp Eskişehir'e hareket ediyoruz.Öğle yemeği için mola veriyor ve ardından Osmanlı Dönemi’nde kalma evleri ile meşhur olan Odunpazarı’nda Atlıhan Tarihi Çarşısı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Haller Gençlik Merkezi keşif duraklarımız. Devamında Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi,Sazova Parkı,Tülomsaş Devrim arabası müzesi ve son olarak da Porsuk Çayı kenarında serbest zaman veriyoruz.Gezilerimizi tamamlayıp otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Bursa Oteli
Öğle Yemeği: Eskişehir ( Extra)
Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Eskişehir Oteli

 
   
GÜN 4

Frig Vadisi -Midas Anıtı ( Yazılı Kaya ) - Niğde

Otelde erken kahvaltımızı alıyoruz ve 3 bin yıl önce Frigyalıların kayalara evler,kaleler,anıtlar yaptğı Frig Vadisi'ne doğru yol alıyoruz.Aslanlı Mabet, Gerdekkaya anıtı, Pişmiş Kale, Midas Anıtı ( Yazılıkaya) göreceğimiz yerler arasında.Gezilerimizin sonunda Niğde'ye olan dönüş yolculuğumuza geçeceğiz.

Sabah Kahvaltısı: Eskişehir Oteli
Öğle Yemeği: Extra
Akşam Yemeği: Extra

 
   
Ücrete Dahil Olan Hizmetler :

* Otobüs ile ulaşım
* 2 Gece Hotel Konaklaması
* 3 Sabah Kahvaltısı
* 2 Akşam Yemeği
* Araç içi ikramlar
* Zorunlu seyahat sigortası
* Profosyonel rehberlik
 

Ücrete Dahil Olmayan Ücretler :

* Öğle Yemekleri
* Tüm yemeklerde alınan tüm içecekler
* Özel Harcamalar
* Müze ve ören yeri girişleri

(Müze ve ören yerleri giriş ücreti ( Müze kartı ücreti 70 TL. olup alacağınız müze kartla 1 yıl boyunca tüm Türkiye de ki müze ören yerlerini gezebilirsiniz. Öğretmen - Öğrenci 30 TL. 18 yaş altı & 65 yaş üstü ücretsiz.)
   
 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
 Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 25 TL

Genel Uyarı:
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.


 Bu turumuzda aracımız, kişi sayısına göre 18+1, 29+1 ve 46+1 şeklinde değişmektedir.

 

                                     
                                          
ÜCRET DETAYLARI NAKİT & TEK
ÇEKİM
MAXİMUM, AXESS, CARDFİNANS, BONUS
TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı: 750 TL.  
Tek kişilik oda farkı: 150 TL.  
Üç kişilik odada kişi başı: 700 TL.  
0-2 (hariç*) yaş arası çocuk: ücretsiz  
2-6 (hariç*) yaş arası çocuk: ücretsiz  
6-12 (hariç*) yaş arası çocuk    
*: yaşını doldurmamış...    
   
 

Pasakapi caddesi, Esen apt. No: 19/1 , 51100 Nigde - TURKEY
Tel: +90 388 232 21 12 - Fax: +90 212 310 46 98 -
info@dijontravel.com
www.dijontravel.com |